Yorumlar


Otelimizde daha önce konaklamış müşterilerimizin hakkımızda yaptığı yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Bahar Cüneyt

05 Mayıs 2018 , Cumartesi
5

Ağva\'ya ilk gelişimiz, gelirken o kadar çok yerle muhattap olduk ki... Onlarca seçeneğin arasında karar vermek hele de ilk ziyaret için çok zordu. Maddi,manevi imkan ve istekleri denk getirebilmek bizim şansımız oldu. Herşeyden önce telefonda ses tonuyla dahi Serap Hanımın samimiyeti diğer uçtan sarmaya başlıyor adeta. Keza geldiğimizde Eren Bey ile beraber evimize gelmiş gibi hissettirdikleri için çok teşekkür ederiz. Ayrıca Kara bisikleti ile etrafı dolaşırken diğer otelleri göreceksiniz biz hiç keşke demedik. Eşyalarından, duvar renklerine kadar bu mütevazı, şirin yerden ayrılmak istemeyeceksiniz. Tekrar gelmek dileğiyle. . .

Burcu Vezirhan

28 Nisan 2018 , Cumartesi
5

Ağva’ya gelmişseniz kalabileceğiniz en temiz ve en guzel otel kesinlikle burası. Otel sahipleri de çok ilgili ve kibar insanlar. Bir sonraki gelişimizde adresimiz belli :)

Adem DENİZ

17 Nisan 2018 , Salı
5

İstanbul un tırafiğinden gürültüsünden sıkılmştık iki günlüğüne eşimle kafa dinlemek için gittim.Özellikle nehir kenarında sabah kahvaltısı mükemmeldi odalar manzara her şey resimlerdeki gibi hizmet kusursus herkese tavsiye ederim

Özgül Sahin

04 Nisan 2018 , Çarşamba
5

Huzur dolu manzarası, tertemiz odası ve lezzetli kahvaltısı eşliğinde çok güzel bir haftasonu geçirdim. Serap hanım ve Eren beye sicacik sohbetleri, güleryüzleri icin tekrar teşekkürler.

Bihter gür

23 Mart 2018 , Cuma
5

Çok ilgililer odaları temiz ve iç rahatlatıcı nehir manzaralı çevrelerdeki gereksiz pahalı otellere aldanmayın işletmeci ablamızda çok sevdik

Yeşim Yenigül

20 Mart 2018 , Salı
5

Temiz,nezih harika bir ortam.Manzarası çok çok güzel.Ağva da başka yer aramadan gönül rahatlığıyla evinizin konforunda kalabileceğiniz bir otel.

Busem datya meskener

01 Ocak 2018 , Pazartesi
5

Huzur dolu tertemiz bir ortam eren bey ve serap hanım çok ilgili ve güler yüzlü insanlar, Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

Fatma funda kurt

29 Ekim 2017 , Pazar
5

Ağva ya gelıp de bu tatlı mı tatlı sırın mı sırın oteli denemeden gıtmeyız...guler yuzlu calısanları olsun odanın temızlıgı olsun hersey cok guzeldı

Melike Çvdr

25 Eylül 2017 , Pazartesi
4

Ağva\'da araştırdıgım yaklaşık 20 otel arasında son dakikada karar verdiğim ve iyi ki dediğim şirin yer. Herşey evinizdeki gibi tertemiz ak ve pak derler ya o misal. Manzara muhteşem. Ücretsiz debiz bisikleti olayı cezbedici. Odalarda ufak tefek eksikler var bir su ısıtıcısı, bir kaç bardak, kişisel bakım seti, dikiş seti gibi. Ama tamamlanmayacak şeyler değil. Personelin ilgisi kusursuz. İyi ki 2 günümü burda geçirmişim eşimle. Çok beğendik tavsiye edilebilir nitelikte :)

Nazirenur Arslantaş

31 Temmuz 2017 , Pazartesi
5

Şehrin gürültüsünden bıktıysanız, doğayla iç içe, bol nefes alabileceğiniz aynı zamanda güler yüzlü insanlardan( ki bunlar Serap Hanım ve Eren Bey ) hizmet alabileceğiniz mükemmel bir otel. Ağvaya yolunuz düşerse bu kriterleri arıyorsanız doğru adres umarım tekrar buraya gelebilirim :)