*** Tesisimize 14 yaş ve üzeri Konuk Alabiliyoruz!*** Anlayışınız için Teşekkür Ederiz.
*** Tesisimize 14 yaş ve üzeri Konuk Alabiliyoruz!*** Anlayışınız için Teşekkür Ederiz.
Ağva Balayı Otelleri

Ağva, Karadeniz kıyısında 3 km. Uzunluğunda kumsala sahip. Doğa harikası yeşili, Doğal plajı etrafında yer alan güzel koylar, adacıklar, ormanlarla doğal iç içe ve oksijen oranının çok yüksek olduğu bir bölge. Gelin Kayası, Kilim Koy, Saklı Göl mutlaka keşfedilmesi gereken yerler. Ağva balayı otelleri Gelin Kayasının bu adı almasının sebebine gelince, beyaz olması ve duvaklı bir geline benzemesidir. Siz de gezme, iş yoğunluğundan gidemediğiniz balayınız için tercih edeceğiniz tek adres Ağva’dır. Sevdiklerinizle birlik de unutulmaz anlar yaşamak doğa ile baş başa vakit geçirmek istiyorsanız mutlaka Ağva balayı otelin den yerinizi ayırt ettirin.

Dolu Dolu Hafta Sonu

Ağva’da hiç boş zamanınız kalmayacaktır, her gününüz her saatiniz dolu dolu geçmektedir. Sevdiğiniz hobilerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Balık avlamaya meraklıysanız Ağva kıyıları sizin için biçilmiş kaftan. Burada balığa doyacaksınız. burada her tür balık Karadeniz’e kıyısı olması nedeniyle bulunur. Ağva’nın merkezindeki gözünüze ilişecek balıkçı tekneleri olacaktır.  Yöredeki tesislerde her zaman mevsimin taze balıklarını bulabilirsiniz.

Ağva balayı otel misafirlerini her yönü ile kendisine hayran bırakmamdadır. Ağva Âşıklar Yolu, Yeşilçay Nehri’ne paralel, İskele Sokak üzerinde yer almaktadır. Yol boyunca birçok palamar yeri, rıhtım ve balıkçı teknesi göreceksiniz. Burası özellikle bahar aylarında renkleniyor. Gerçekten doğanın tadını çıkarmak için harika bir yer. Romantik yürüyüş parkuru yaklaşık 2 km uzunluğunda ve kesinlikle her adımına değer.

Ağva’da Balayı

Ağva’da ve balayı otellerimiz de  günlerinizi geçirmek için birçok alternatif bulabilirsiniz. Ağva Göksu nehri üzerinde bulunan balayı otelimiz, Ağva plajına yakın mesafede olup, Ağva Göksu nehri üzerindeki lokantalara ve gezi alanlarına  en yakın olanlardan biridir. Karadeniz’in Şile  Ağva balayı otelleri kıyısındaki bu plajda yazın denizin ve kumun tadını çıkarabilir, diğer aylarda dalgaların sesine karşı kumsalda yürüyebilirsiniz. Ağva Göksu Nehri üzerinde nehir evleri ve balayı otelleri konaklaması için geçerli olan ücretsiz pedallı turlara ördek, kaplumbağa ve su samuru ile katılabilirsiniz.

Eşsiz Doğal Güzellikler

Ağva’nın eşsiz doğal güzelliklerinin buluştuğu Göksu nehri kıyısında yer alan, otelin iskele alanındaki rahat lounge alanımızda balık tutabilir, iskelenin restoran alanında romantik akşam yemeklerinin ve doyumsuz kahvaltıların tadını çıkarabilirsiniz. Hava durumuna göre yaktığımız bahçedeki kamp ateşimizin etrafında yeni arkadaşlar edinebilir ya, sıcacık bir atmosferde balayınızı müziğimiz eşliğinde romantik bir şöminenin keyfini çıkartarak geçirebilirsiniz.  Otelimize ve nehir evlerine  yakın mesafe deki Ağva Nehir Evi Yeşil Çay üzerinde doğa yürüyüşleri, nehir ve koy turları yapabilirsiniz.

Otelimize yakın mesafede, eşsiz Karadeniz manzarasına sahip Kilimli Koyu’nu görebilir veya 13 km mesafedeki mağaralar ve Hacılı Şelalelerinde keşfedilen birbirinden güzel doğa manzaralarına doyasıya yürüyüş yapabilirsiniz. Mutlaka bu güzellikleri siz de sevdiklerinizle birlik de yaşamak istersiniz. Ağva Nehir Evi sizleri misafir etmek için hazırdır.

Ağva Nehir Evi Balayı Otel, Muhteşem Karadeniz manzaralı Kilimli koyuna 5 km, Ağvanın diğer gözdesi olan Yeşilçay Nehrine 1 km, Ağva merkez ve sahiline 1 km, Şile Saklıgöle 30 km, Hacıllı şelalesine 15 km mesafededir.

 • Ücretsiz Kahvaltı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Yetişkin Oteli (+14)
 • Isıtma
 • Teras
 • Ortak TV Alanı
 • Açık Restoran
 • Deniz Bisikleti
 • Bisiklet
 • Kapalı Restoran
 • Bahçe
 • 7/24 Resepsiyon