*** Tesisimize 14 yaş ve üzeri Konuk Alabiliyoruz!*** Anlayışınız için Teşekkür Ederiz.
*** Tesisimize 14 yaş ve üzeri Konuk Alabiliyoruz!*** Anlayışınız için Teşekkür Ederiz.

Ağva Aktiviteler: Ağva’da Bisiklet Gezisi

Ağva’da otel ve etkinlik arayanlar için bisiklet gezisi  ideal bir seçenek olacaktır.  Doğal ortamın keyfini çıkaracağınız bisiklet gezisi konforlu bir dinlenmeyle sonlanır. Tatilinize renk katmak için Ağva’da bisiklet gezisi etkinliğini kaçırmamanız önerilir. Bisiklet severler için birbirinden özel bisikletlerle turun keyfini çıkarabilirsiniz. Ağva’yı bisikletle keşfetmek tüm senenin sıkıntılı ruh halini atmanıza katkı sağlayabilir. Ormanlık alanda gezerken temiz havanın verdiği enerjiyi derinden hissedebilirsiniz.

Ağva’da Ücretsiz Bisiklet Gezisi

Ağva Nehir Evi olarak bisiklet gezisi yapmak isteyenlere ücretsiz olarak bisiklet sunuyoruz. Otelimizde konaklayanlara özel kara bisikletini sürerek güzel zaman geçirebilirsiniz. İki tane kara bisikleti yer almaktadır ve müsait olan bisikletlerimizi isteyen misafirlerimize sunuyoruz.

Gezi esnasında deniz manzarası görsel olarak tatmin olacağınız bir etkinlik sağlayacaktır. Ağva’da ne yapılır sorunuz en keyifli yanıtlarından birini bulacaktır. Yeşillik ve denize doyarak keyifli bir alanda tatilinizi sürdürebilirsiniz.

Ağva’yı bisiklet gezisiyle keşfetmek sandığınızdan daha eğlenceli olabilir. Nüfusu az sayıda olan bu kasabada düz zeminde bisiklet gezisi çok keyifli olacaktır. Kasabadaki halkın geneli de bisikletle gidecekleri yere ulaşmaktadır.  Dileyen müşterilerimiz kiralama hizmetlerinden de yararlanabilmektedir.

Neden Bisiklet Gezisi?

Ferahlık hissi ve otel havasını açık hava ile taçlandırmak için bisiklet gezisini seçebilirsiniz. Otelinizdeki etkinliklere ek olarak Ağva’da gezilecek yerler konusunda bisikletle verim alabilirsiniz.  Yaz aylarında buraya gelenler için serinletici bir faaliyet olarak da bisiklet turları yapabilirsiniz. Otelimizde bisiklet gezileriyle ilgili bilgi alarak daha hazırlıklı bir şekilde yola çıkabilirsiniz.

Kendinizi Yenileme Fırsatı

Kendinizi yenileyeceğiniz bir tatil için Göksu Nehri kenarındaki otelimiz sizi bekleyecektir. Olanaklarımız ve genel hizmet politikamızla fark yaratıyoruz. Otel olarak misafirlerimizin konforlu ve güvenli konaklamasına öncelik vermekteyiz. İş ve okul yaşamından sıyrılmak isteyenler, emekliler, öğrenciler vs. otelimize yaş sınırıyla başvurabilir.

Huzurlu bir tatilin adresi denince akla ilk gelen yerlerden biri Ağva Nehir Evi’dir.  Manzarası ve doğa yürüyüşü Ağva otel konaklamasında ve gezilerinizde bulabilirsiniz. Yeni bir yer görmenin

Otelde Başka Neler Yapılır?

Birçok etkinliği yapabileceğiniz Ağva’da otelimizde kapalı ve açık restoranları ziyaret edebilirsiniz. Isıtma ve ücretsiz kahvaltı imkanımız bulunmaktadır. Deniz bisikleti gibi etkinliklerimizi de mutlaka değerlendirmeniz önerilir. Yetişkin otelimize 14 yaş ve üzeri misafirlerimiz kabul edilmektedir. Resepsiyon hizmetimiz 7/24 sürmektedir.

Ağva Doğa Yürüyüşü

Ağva’da yapılabilecek en güzel etkinliklerden biri sahil gezileri, nehir kenarı yürüyüşleridir. Plaj ziyaretlerinde yaz aylarının sıcak havalarını daha serin geçirme imkanınız olur. Göksu Nehri’nin kenarındaki eşsiz doğa güzellikleri de hemen sizi bekliyor olacaktır.

Ağva’da Bisiklet Yolu

Bisiklet gezilerinizi yapacağınızda ormanlık alan içindeki dar bisiklet yollarını deneyebilirsiniz. Yürüme ve bisikletle gezi alanları bu yollar sayesinde çok keyifli olacaktır.  Güvenli bir doğa gezisi için yanınıza bir şeyler alabilirsiniz. Ağva’da bisiklet gezisi  her açıdan sizi memnun edecektir.